Agnieszka Plencler<br>Uwierz w Siebie

Agnieszka Plencler
Uwierz w Siebie

Psycholożka biznesu

Prowadzone kursy
M O T T O :Jakość jest najważniejsza. Dzięki niej życie smakuje lepiej.

Psycholożka biznesu, ekspertka budowania marki, dyrektor zarządzająca programem Uwierz w Siebie, wykładowca, członkini rady programowej Fundacji Forum Konsumentów.

Współpracuje z przedsiębiorcami i organizacjami, które świadomie budują swoją widoczność oraz kulturę organizacyjną zgodną z przyjętymi wartościami.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w świecie badań marketingowych. Doświadczenie po stronie klienta zdobywała odpowiadając za strategię marketingową i produktową w dużych organizacjach.

Scaliła zdobyte doświadczenie z wykształceniem tworząc autorski program rozwoju kompetencji miękkich i budowania marki osobistej – Personal Code.
Wspiera kobiety w ich rozwoju będąc członkinią w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, Lady Business Club oraz Stowarzyszenia Kobiety w Centrum.

Prywatnie jest mamą cudownej dwójki W&W. Jest przeciwniczką sztywnych zasad dress code. W wolnych chwilach celebruje biesiadowanie w gronie najbliższych z pysznym jedzeniem i lampką prosecco. Uwielbia aktywność fizyczną, a szybki marsz i trening siłowy to jej sposób na twórcze myślenie i rozładowanie napięcia.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Anna Chmielewska
project manager
a.chmielewska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU